Anua - Heartleaf 77 % Toner Pad (70ks)

PŘED OBJEDNÁVKA

Jednokrokové PHA tonerové polštářky napomáhají proti černým tečkám, zánětlivému akné a jiným pupínkům. 

Perfektní tonerové tapónky pro každodenní použití ihned zklidní podrážděnou a ciltivou pokožku, zároveň stáhne rozšířené póry. 

Množství: 70 ks

Vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro suchou a citlivou pokožku.

599,00 Kč
8,56 Kč / 1 ks

Více informací o produktu:

 • Touleň Srdčitá je známá díky svým protizánětlivým a zklidňujícím účinkům na pokožku.
 • Anua používá pouze ingredience - Touleň Srdčitá, které byly zasazeny a sklizeny v Jižní Korei.
 • Obsahuje ingredience, které zamezují nadměrnou produkci kožního mazu a díky tomu se tak zmenšuje vzhled pórů. 
 • Bez jakéhokoliv podráždění je pokožka sjednocenější, jemnější a hydratovanější bez ohledu na typu a problematiky pokožky. 

Klíčové ingredience:

 • Antioxidanty: extrakt z toulně srdčité (77%), Camellia Sinensis Leaf Extract, Portulaca Oleracea Extract, Centella Asiatica Extract, Madecassoside, Asiaticoside
 • Antioxidanty: extrakt z toulně srdčité (77%), extrakt z listů čajovníku, výtažek z Portulaca Oleracea, extrakt z pupečníki asjiského, Madecassoside, Asiaticoside.

 • Exfolianty: Gluconolactone
 • Zklidnění: extrakt z toulně srdčité (77%), extrakt z listů čajovníku, výtažek z Portulaca Oleracea, extrakt z pupečníki asjiského

Návod k použití:

 1. Používejte v ranní a večerní rutině po vyčištění pleti. Díky šetrným ingrediencím lze produkt používat každý den. 
 2. Nejprve použijte "hrubší" stranu tampónku pro odstranění odumřelé kúže a poté hladkou. 
 3. Jemně produkt vklepejte do pokožky pro lepší absorbci. 

Co je touleň Srdčitá (Houttuynia Cordata):

Houttuynia Cordata je kvetoucí rostlina pocházející z jihovýchodní Asie. Konzumuje se jako listová zelenina a má také dlouhou historii používání v tradiční čínské medicíně, včetně pokusu o léčbu SARS (ve skutečnosti to nefungovalo). Co se týče kosmetiky, extrakt z houttuynia cordata má vynikající potenciál!

Hlavními aktivními složkami v rostlině jsou tyto luxusní chemikálie zvané flavonoidy. Houttuynia cordata má specificky dobré množství polyfenolických flavonoidů, čtyři běžné jsou kvercetin, kvercitrin, hyperosid a rutin. Všechny tyto látky vykazují protizánětlivé, antioxidační a antibakteriální vlastnosti. Bylo také prokázáno, že kvercitrin snižuje poškození způsobené UVB paprsky, což je bonus. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že obsah flavonoidů v tomto extraktu může záviset na tom, zda se extrakt získává z kořenů nebo listů, stejně jako na tom, zda se jedná o extrakci vodou nebo extrakci alkoholem.

Celý seznam ingrediencí:

Houttuynia Cordata Extract (77%), Water, Gluconolactone, Propanediol, Tromethamine, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Betaine, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Ulmus Davidiana Root Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Coix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed Extract, Portulaca Oleracea Extract, Centella Asiatica Extract, Madecassoside, Asiatic Acid, Asiaticoside, Madecassic Acid, Sodium Phytate

Pozor:

 • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
 • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
 • Vyhněte se používání očního okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT