Goodal - Heartleaf Calming Moisture Serum 50ml

Vyprodáno OBLÍBENÉ

Toto veganské sérum nabízí zklidňující účinky s klíčovými složkami extraktu z bylinky Touleň Srdčitá (81,9 %). Obsahuje také osm různých typů kyseliny hyaluronové pro obnovu poškozené pokožky a hloubkovou hydrataci.Rychle absorbující textura navíc zanechává osvěžující finiš. 

Vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti.

Množství: 50ml

565,00 Kč
11,30 Kč / 1 ml

Klíčové ingredience:

  • Antioxidanty: extrakt z toulně srdčité, Sodium Hyaluronate Crosspolymer
  • Složky identické s pokožkou:  Glycerin, hyaluronát sodný, kyselina hyaluronová, Sodium Hyaluronate Crosspolymer
  • Zklidňující: extrakt z toulně srdčité, Panthenol, Allantoin

Návod k použití:

  1. Použijte po toneru jak v ranní tak i večerní rutině.
  2. Díky obsahu šetrných ingrediencí lze produkt používat na denní bázi. 

Co je touleň Srdčitá (Houttuynia Cordata):

Houttuynia Cordata je kvetoucí rostlina pocházející z jihovýchodní Asie. Konzumuje se jako listová zelenina a má také dlouhou historii používání v tradiční čínské medicíně, včetně pokusu o léčbu SARS (ve skutečnosti to nefungovalo). Co se týče kosmetiky, extrakt z houttuynia cordata má vynikající potenciál!

Hlavními aktivními složkami v rostlině jsou tyto luxusní chemikálie zvané flavonoidy. Houttuynia cordata má specificky dobré množství polyfenolických flavonoidů, čtyři běžné jsou kvercetin, kvercitrin, hyperosid a rutin. Všechny tyto látky vykazují protizánětlivé, antioxidační a antibakteriální vlastnosti. Bylo také prokázáno, že kvercitrin snižuje poškození způsobené UVB paprsky, což je bonus. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že obsah flavonoidů v tomto extraktu může záviset na tom, zda se extrakt získává z kořenů nebo listů, stejně jako na tom, zda se jedná o extrakci vodou nebo extrakci alkoholem.

Seznam ingrediencí:

Houttuynia Cordata Extract, Glycerin, Methylpropanediol, Water, Dipropylene Glycol, Glycereth-26, Chondrus Crispus Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Xylitylglucoside, Xylitol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Urea, Panthenol, Polyglyceryl-10 Laurate, 1,2-Hexanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Anhydroxylitol, Caprylyl Glycol, Glucose, Sodium Phytate, Allantoin, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Potassium Hyaluronate, Xanthan Gum

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT