Anua - Heartleaf 77% Soothing Toner 250ml

OPĚT SKLADEM

Heartleaf 77% soothing toner je perfektní ke zklidnění podrážděné pokožky, hloubkové hydrataci a tak vybalancování pH hodnoty pokožky po vyčištění.

Vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro suchou, problematickou a podrážděnou pokožku. 

Zvolte si variantu:

Cena od 520,00 Kč
Více detailů:
 • Touleň Srdčitá je známá díky svým protizánětlivým a zklidňujícím účinkům na pokožku. 
 • Anua používá pouze ingredience - Touleň Srdčitá, které byly zasazeny a sklizeny v Jižní Korei. 
 • Díky jemné a lehké textuře můžete snadno produkt vrstvit pro dosažení větší hydratace. 
 • Bez jakéhokoliv podráždění je pokožka sjednocenější, jemnější a hydratovanější bez ohledu na typu a problematiky pokožky. 
Klíčové ingredience:
 • Antioxidanty: Touleň Srdčitá (77%), extrakt ze šruchy zelné, výtažek z květů heřmánku lékařského, extrakt z kořene lopuchu velkého, extrakt z plodů révy vinné (hroznového vína), Pupečník Asijský
 • Ingredience indentické s pokožkou: Glycerin
 • Zklidňující: Touleň Srdčitá (77%), Panthenol, výtažek z Portulaca Oleracea, extrakt z květů heřmánku lékařského (Matricaria chamomilla), extrakt z kořene lopuchu velkého (Arctium Lappa), extrakt z plodů révy vinné (hroznového vína),  Pupečník Asijský

Návod k použití:

 1. Můžete používat jak v ranní tak i ve večerní rutině. Díky šetrným ingrediencím lze Anua Heartleaf 77% soothing toner používat každý den. 
 2. Toner můžete nanést buď na tampónek nebo přímo do dlaní a poté jemně vmasírovat do pokožky po celém obličeji, krku a dekoltu. 

Co je touleň Srdčitá (Houttuynia Cordata):

Houttuynia Cordata je kvetoucí rostlina pocházející z jihovýchodní Asie. Konzumuje se jako listová zelenina a má také dlouhou historii používání v tradiční čínské medicíně, včetně pokusu o léčbu SARS (ve skutečnosti to nefungovalo). Co se týče kosmetiky, extrakt z houttuynia cordata má vynikající potenciál!

Hlavními aktivními složkami v rostlině jsou tyto luxusní chemikálie zvané flavonoidy. Houttuynia cordata má specificky dobré množství polyfenolických flavonoidů, čtyři běžné jsou kvercetin, kvercitrin, hyperosid a rutin. Všechny tyto látky vykazují protizánětlivé, antioxidační a antibakteriální vlastnosti. Bylo také prokázáno, že kvercitrin snižuje poškození způsobené UVB paprsky, což je bonus. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že obsah flavonoidů v tomto extraktu může záviset na tom, zda se extrakt získává z kořenů nebo listů, stejně jako na tom, zda se jedná o extrakci vodou nebo extrakci alkoholem.

Celý seznam ingrediencí:

Houttuynia Cordata Extract (77%), Water, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Betaine, Panthenol, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Portulaca Oleracea Extract, Butylene Glycol, Vitex Agnus Castus Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Arctium Lappa Root Extract, Phellinus Linteus Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Isopentyldiol, Methylpropanediol, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Disodium EDTA

Pozor:

 • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
 • Neaplikujte jej na část, kde máte otevřené rány, ekzém nebo dermatitidu.
 • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
 • Vyhněte se používání očního okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT