MAKE YOUR SKIN SHINE BRIGHT!

skin-vest-ment = (noun) The action or process of investing time and money with the expectation of acheiving healthy glowing and supple skin in the future.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ SKINCARE PRODUKTY

Innisfree - Green Tea Seed Eye & Face Ball 10mL

Invigorate tired eyes with antioxidant-rich green tea extract and green tea seed oil grown on Innisfree's USDA-certified organic (Control Union Certifications CUC) fields on Jeju Island, Korea. Gently massage onto your eye area, smile lines, and even forehead to instantly boost skin's hydration and help reduce puffiness. Skin Type: Normal, Dry, Combination, and Oily Skincare Concerns: Dryness, Puffiness, and Dark Circles

430,00 Kč

Innisfree - Super Volcanic Pore Clay Mask 2X 100mL

Nejprodávanější maska po celém světě se schopností zmenšovat póry, snížení mazu a sjednocení textury a barvy pleti! Celosvětově známý jako "Super vulkanická pórovitá maska 2X". Složená ze super vulkanických klastrů s dvojnásobným množstvím sopečných klastrů pro ještě efektivnější výsledky. Klinické výsledky: Na základě výsledků 2018 nezávislé klinické studie 31 korejských žen ve věku 20 až 40 let: - 90% zaznamenalo po použití odstranění přebytku oleje a mazu - 90% uvedlo, že se jejich pokožka po použití cítila čistší - 90% uvedlo, že po použití vypadala jejich pleť lépe a zdravěji Typ pleti: Normální, Kombinace a Mastný Určené pro pleť s: zvětšenými póry, zvýšený maz, nesjednocená struktura

359,00 Kč

COSRX - Shield Fit All Green Comfort Sun SPF 50+ 35ml

COSRX Shield Fit All Green Comfort Sun SPF50 +. Je vyroben z přírodních přísad, chrání před UV zářením a UVB paprsky a pomáhá předčasnému stárnutí a poškození pleti sluncem. Tento 100% krém se může pochlubit lehkou  krémovou texturou, která zanechává na pokožce jemný matný povrch. Unikátní "Mild Comfort System" s Centella Asiatica Extract pomáhá zmírnit podráždění a zčervenání pro vyváženou a chráněnou pleť. Inovativní pleťový štít proti znečištění s extraktem Artemisia Caillaris pomáhá chránit pokožku před jemným prachem a jinými vnějšími faktory. Tato jemná receptura poskytuje perfektní každodenní ochranu.

395,00 Kč

Innisfree - Skin Clinic Mask #HyaluronicAcid

1. Maska je průhledná a tenká, má dobrou přilnavost na kůži, což umožňuje, aby se výtažky účinněji absorbovaly do pokožky. 2.. Tento 100% přírodní bavlněná maska je vyrobena z měkkých bavlněných chlupů kolem bavlněné vlny. 3. Každá maska poskytuje specifické výhody pro pokožku.

85,00 Kč

    VŠECHNY SKIN CARE PRODUKTY

    Kategorie