BOJ - Green Plum Refreshing Cleanser 100ml

Čistící produkt obsahuje extrakt z fazolí mungo spolu ze extraktu ze švestek, přírodních bylinek pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a kožní maz. A je to lehký hypoalergenní gel gelového typu, mírně kyselý čisticí prostředek, který snadno nevysušuje pokožku a pomáhá udržet vlhkost.​

Vhodné pro všechny typy pleti.

Množství 100ml

355,00 Kč

Více informací:

 • Hypoalergenní, mírně kyselé složení - Zdravá pokožka je mírně kyselá kvůli kyselým složkám vylučovanými potními a mazovými žlázami. Když se tyto kyselé složky sníží, obrana kůže slábne, takže pokožka snadno zcitliví. Green Plum Refreshing Cleanser je mírně kyselý čisticí prostředek, který pomáhá čistit obličej bez poškození přirozené kožní bariéry.
 • Složení hydratačního gelu - Nevysušuje pokožku a poskytuje pocit vlhka i po vyčištění. Obsahuje přírodní ingredience Hanbang. Výtažky ze švestek a fazolí mungo, které se již dlouho používají jako přísady Hanbang, vám pomohou poskytnout osvěžující a hydratační čištění.

Klíčové ingredience:

 • Antioxidant: extrakt z listů Camellia Sinensis, extrakt z Houttuynia Cordata
 • Složka identická s pokožkou: Glycerin
 • Zklidňující: extrakt z listů Camellia Sinensis, extrakt z Houttuynia Cordata, extrakt z plodů Vaccinium Angustifolium (borůvka)

Jak používat:

 1. Vyjměte dostatečné množství, přidejte vodu a vytvořte jemnou pěnu. 
 2. Naneste na mokrý a odlíčený obličej a krouživými pohyby masírujte obličej. 
 3. Opláchněte vlažnou vodou. 

Seznam ingrediencí:

Water, Prunus Mume Fruit Water, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Phaseolus Radiatus Seed Extract, Sodium Cocoyl Isethionate, Glycerin, Sodium Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract, Houttuynia Cordata Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Coconut Acid, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Isethionate, Citric Acid, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Punica Granatum Extract, Clitoria Ternatea Flower Extract, Garcinia Mangostana Peel Extract, Propylene Glycol Laurate, Sodium Citrate, Disodium EDTA

Pozor:

 • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
 • Neaplikujte jej na část, kde máte otevřené rány, ekzém nebo dermatitidu.
 • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
 • Vyhněte se používání očního okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT