Lurcinn - Shinning Plus - No 1. Anti-Aging 20ml

Díky malým molekulám kyseliny hyaluronové sérum pronikne hluboko do pokožky. Pokožka je tak hloubkové hydratována, čímž podporuje produkci kolagenu, a to zabraňuje a předchází tvorbě vrásek a stárnutí pokožky. 

Vhodné pro všechny typy pleti 

Množství 20ml

890,00 Kč
44,50 Kč / 1 ml

Návod k použití:

  • Umyjte si obličej podle denního čisticího postupu, můžete použít tonikum k vyrovnání pH pleti, poté vezměte dostatečné množství séra s kmenovými buňkami, naneste rovnoměrně na obličej, jemně vmasírujte pro zjemnění pleti, aby se rovnoměrně vstřebal do pokožky .
  • Poznámka: Pro optimální výsledky používejte denně ráno nebo večer. 

Skladování:

  • Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před vysokými teplotami a přímým slunečním záření. Uchovávejte mimo dosah dětí . Vyhněte se kontaktu s očima, v případě kontaktu důkladně vypláchněte vodou.

Ingredience:

Aqua, Butylene glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Lecithin, Acetyl glutamine, sh-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Polypeptide-1, sh-Polypeptide-9, sh-Polypeptide-11, Bacillus/folic Acid Ferment Filtrate Extract, Capryly glycol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT