,,Jaký typ pleti mám?”

03.03.2022

,,Jaký typ pleti mám?" Je otázka, která nás hned napadne při výběru nejvhodnějších produktů pro naši pleť. V dnešním článku se společně podíváme jaká jsou specifika, klíčové vlastnosti, klady a zápory jednotlivých typů pleti.

Pokožka se dělí do tří hlavních typů (suchá, normální, mastná), ale taky nemusí. Ve skutečnosti si většina lidí všimne, že jejich pleť je časem velice proměnlivá. Typ pleti se mění v závislosti na životním stylu, klima, stresu, hormonů, věku, ... V podstatě na vše, co si můžete vzpomenout - zkrátka život.

Našli jste se v těchto základních typech pleti? Věříme, že cesta k vybírání správných produktů je opravdu matoucí. Ale jsme tu s vámi, proto neváhejte napsat kdybyste potřebovali poradit s výběrem. 

Nově na našich stránkách můžete narazit na část s cílenou péči, kde si můžete vybrat právě podle typu vaší pokožky nebo cíleně jen na akné, anti aging atp. Vyjedou vám tak doporučené produkty, které jsme pečlivě prozkoumali a vybrali, aby co nejefektivněji pomohly vaším potřebám.

Zdroj: Skincare decoded od Victoria FU & Gloria Lu