Pyunkang Yul - 1/3 Cotton Pad 160 ks

Kosmetické tampony šetří váš toner tím, že absorbuje až o ⅓ méně přebytečný toner.

160 polštářků / krabice

95,00 Kč
0,59 Kč / 1 ks

Pyunkang Yul, vyvinutá renomovanou klinikou orientální medicíny Pyunkang v Koreji. Nová značka, která přináší revoluci v přístupu k péči o pleť. Produkty jsou navrhovány na základě zkoumání nejen vašeho typu pleti, ale také linií vašeho obličeje a prostředí. Pyunkang se odvažuje opustit trendy přísad, které jsou zaměřeny pouze pro texturu nebo vůni produktu. Každá ingredience použitá Pyunkang Yul byla vybrána tak, aby byla co nejjemnější a nejbezpečnější pro pokožku. Hydratace pokožky a regulace kožního mazu pro dosažení správné rovnováhy. Pyunkang Yul pomáhá najít optimální rovnováhu pro vaši pokožku.

Doporučené použití:

Použijte tyto tampony a budete potřebovat pouze "1/3" množství produktu péče o pleť, které byste běžně používali. Tyto měkké tamponky jsou navrženy tak, aby dodávaly toner nebo esenci pokožce efektivněji než tradiční vatové tampony tím, že nasáknou tekutý produkt a poté jej uvolní zpět, když se přitlačí na pokožku. Tyto polštářky jsou vyrobeny ze směsi buničiny a umělého hedvábí, takže se snadno nerozžmolkují a jsou také vynikající pro výrobu vlastní masky. Jednoduše navlhčete 3 tampony vaším oblíbeným tonerem nebo esencí (vřele doporučujeme PKY Essence Toner) a umístěte na čelo a tváře a nechte působit 5 až 10 minut.

Pozor:

  • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
  • Neaplikujte jej na část, kde máte otevřené rány, ekzém nebo dermatitidu.
  • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
  • Vyhněte se používání očního okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT