HaruHaru Wonder - Black Rice Hyaluronic Essence 50ml

Vyprodáno

Čistá směs přirozeně fermentované černé rýže a výtažků z bambusových výhonků. Poskytuje každodenní výživu bohatou na antioxidanty pro posílení vaší kožní bariéry.

Množství: 50ml

Vhodné pro: Všechny typy pleti

499,00 Kč
9,98 Kč / 1 ml

Více informací o produktu:

Lehká gelová esence proti stárnutí vyrobená z fermentované černé rýže, extraktu z kůry bambusových výhonků a kyseliny hyaluronové, která zanechává pokožku jemnou a svěží bez lepkavého pocitu.

Černá rýže je bohatá na antioxidanty a je plná vysoce koncentrovaných polyfenolů a flavonoidních pigmentů, které chrání pokožku před volnými radikály, včetně ultrafialového záření a znečištění, a podporují růst nových buněk.

Kyselina hyaluronová poskytuje uklidňující hydrataci hluboko do pokožky, zatímco přidaný beta glukan a extrakt z červeného ženšenu léčí a omlazují pokožku.

Levandulový olej ke zklidnění podrážděné pokožky.

95 % přírodních ingrediencí, vhodné pro vegany, netestováno na zvířatech, dermatologicky testováno a vyroben z bezpečných ingrediencí EWG.

Návod k použití:

  1. Po použití toneru naneste malé množství na celý obličej a krk.
  2. Lehce poklepejte pro plnou absorpci.

Pozor:

  • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
  • Neaplikujte jej na část, kde máte otevřené rány, ekzém nebo dermatitidu.
  • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
  • Vyhněte se používání očního okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT