Cosrx - Advanced Snail 92 All in one Cream 100g

Vyprodáno

Cosrx - Advanced Snail 92 All in one Cream 100g 

Hydratační krém obohacený o hlemýždí mucin s obsahem až o 92%, který pokožku vyživuje, dlouhodobou hydrataci a zároveň chrání pokožku před ztrátou hydratace. A to vše bez žádného náznaku mastnoty, který se často spojuje s hlemýždím mucinem. 

Balení: 100g 

Vhodné pro: citlivou, suchou, smíšenou, normální typ pleti

598,00 Kč
5,98 Kč / 1 g

Proč je tento produkt tak speciální: 

Hlemýždí mucin: produkt obsahuje až 92% hlemýždího mucinu. Tato důležitá složka chrání před ztrátou vlhkosti a zároveň zlepšuje elasticitu pokožky. Hlemýžďový mucin pomáhá regenerovat a zklidňovat zarudlou pokožku. Výsledkem je plně vyživená, rozzářená, hebká pleť. Hydratační / Prevence stárnutí: Použijte po COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (Pleťová esence se šnečím extraktem)Pokožka je tak hydratovaná, zářivá a plná života. 

Netestováno na zvířatech: COSRX je značka cruelty-free a netestuje na zvířatech. Jejich produkty s hlemýždím mucinem jsou také 100% .

Návod k použití:

  1. Po očištění a tonizaci jemně naneste přiměřené množství krému na obličej. 
  2. Vyhněte se oblasti očí a rtů. 
  3. Jemně pokožku promasírujte, aby se vstřebal podél textury pokožky. 

Seznam ingrediencí:

Snail Secretion Filtrate, Betaine, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Hyaluronate, Cetearyl Alcohol, Stearic acid, Arginine, Dimethicone, Carbomer, Panthenol, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Ethyl Hexanediol, Adenosine, Phenoxyethanol

Pozor:

  • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
  • Neaplikujte jej na část, kde máte otevřené rány, ekzém nebo dermatitidu.
  • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
  • Vyhněte se používání očního okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT