Neogen - Bio-Peel Gauze Peeling Wine

Vyprodáno

Pads jsou exfoliační tampony kombinované s chemickým peelingovým účinkem vinného séra. Poskytuje jemné, ale účinné odstraňování odumřelých kožních buněk, zanechává pokožku hladkou a čistou.

Odumřelé kožní buňky jsou odstraněny z povrchu pokožky pomocí patentované 3vrstvé technologie 100% hypoalergenní bavlněné tampóny.

Tyto praktické peelingové polštářky namočené ve vinném séru obsahujícím silné antioxidanty jako je:

  • Resveratrol, který je přirozeně fermentovaný, podporuje růst zdravých buněk a pomáhá vytvářet pevnější, silnější a zdravější pleť

  • červené víno: zabraňuje oxidaci volnými radikály a pomáhá předcházet stárnutí pleti

520,00 Kč

Doporučené použití:

Po očištění vyjměte jeden kus peelingového polštářku a prostrčte do polštářku prsty.. Nejdříve použijte síťovanou stranu tamponu k odstranění odumřelých kožních buněk. Jemně přejeďte po obličeji a krku pohybem nahoru a ven, vyhněte se oblasti očí. Poté obraťte stranu tamponu (hladší strana povrch tamponu) a sejměte zbývající nečistoty z vaší pokožky.

Poté opláchněte obličej vlažnou vodou. Dále pokračujte s tonerem a zbývajícími kroky vaší rutiny péče o pleť.

*Pro nejlepší výsledky používejte dvakrát týdně nebo podle potřeby.

UPOZORNĚNÍ:

▪Pouze pro vnější použití ▪Zamezte kontaktu s očima ▪Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou pokožku ▪Uchovávejte mimo dosah dětí ▪Používejte opatrně na snadno podrážděnou pokožku, doporučuje se testování na malých plochách ▪Přestaňte používat, pokud se objeví známky podráždění ▪Uchovávejte na chladných a suchých místech, mimo přímé sluneční světlo

Nepožívejte produkt na podrážděnost nebo poškozenou pokožku.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT