Missha - Time Revolution The First Treatment Essence 150ml

Vyprodáno

Missha Time Revolution First Treatment essence je zázračná tekutá esence, která obsahuje 80% fermentovaného kvasnicového koncentrátu (kvasnicový filtrát Saccharomyces), který se okamžitě vstřebá do Vaší pokožky. Obnovuje a vyživí Vaší pokožku až na buněčnou úroveň. Niacinamid, složka Vitamínu B2, zlepšuje pružnost pleti, ochrannou funkci, probouzí barvu a vylepšuje texturu pleti pro celkově jasnější tón. Zázračná voda hydratuje, obnovuje, omlazuje a dodá vám zářivou pleť.

Víte co je YEAST? YEAST je přírodně obohacená skupina vitamínu B. Vitamin B podporuje a zvyšuje rychlost metabolismu a udržuje zdravou pokožku. V poslední době stále více výzkumů ukazuje že fermentovaný kvasnicový extrakt je dobrým zdrojem pro výrobky péče o pleť. Pokožka je obnovená, chráněná, hydratovaná a připravená vstřebat Vaše další ošetření. Mnoho lidí tvrdí že výsledky už viděli za dva týdny.


815,00 Kč

Doporučené používání:

1. Po vyčištění a toneru nalijte pár kapek esence do dlaní a jemnými pohyby vmasírujte do pokožky.
2. Po té pokračujte ve své skin care rutině sérem a krémem na obličej. 

Ingredience:

Saccharomyces ferment Filtrate, Bigida Ferment Lysate, Propanediol, Niacinamide, Polyquaternium -51, Ulmus Davidiana Root Extract, Betaine, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Pirper Methysticum Leaf/Root/Stem Extract, Beta vulgaris (Beet) Root extract, Phellodendron Amurense Bark Extract, Cassia Alata Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Water, Trehalose, Disodium EDTA, Hydrolyzed Corn Starch, Adenosine, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Clycerin, Raffinose, Tromethamine, Acetic Acid, Lactic Acid, 1, 2 - Hexanediol, Caprytyl Glycol, Hexapeptide - 9 Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT