Lurcinn - Shiny Mask (3ks)

PŘED OBJEDNÁVKA

Maska z hydrogelu s moderní technologií, která pomáhá pečovat a obnovovat pleť. S hydrogelovou strukturou, která taje podle tělesné teploty, sérum pomalu proniká hluboko do pokožky. V procesu vstřebávání esence masky postupně řídne. Po 1 noci, kdy se esence plně vstřebá do pokožky, zůstane pouze průhledná vrstva přírodního biovlákna. Maska okamžitě hydratuje a vhlazuje pokožku. Použijte 1 masku, ale absorbujte ji aplikací 10 běžných masek. Při aplikaci přináší osvěžující, chladivý zážitek. 

Balení obsahuje 3 kusy. 

Vhodné pro všechny typy pleti

400,00 Kč

Hlavní ingredience:

 • Extrakt z Arganu - Arganové kmenové buňky revitalizují a stimulují regenerační schopnost tkáně dermis. Vyplnění vrásek hluboko zevnitř: Výsledky ukazují, že arganové kmenové buňky účinně redukují hloubku vrásek. 
 • Hydralyzovaný kolagen - Vyhlazuje vrásky, pomáhá pleti vypadat mladistvě a zdravě. Účinně zabraňuje známkám stárnutí na pleti.
 • Extrakt z červených řas - Mořské řasy jsou bohatým zdrojem nezbytných organických a anorganických složek v kosmetice, jako jsou minerální soli, sloučeniny jódu, stopové prvky, bílkoviny, sacharidy, aminokyseliny, aminokyseliny, vitamíny a mnoho dalších složek. Extrakce červených/hnědých řas za absolutních podmínek a dobrých technologických prostředků dokonale zachovala sloučeniny obsažené v řasách, což z ní dělá velmi dobré ošetření v přípravcích na pleť a vlasy.
 • Acetyl Hexapeptid-8 neboli Peptid 8 - Prokazatelně snižuje hloubku mimických vrásek, zejména kolem očí a na čele. Dále zabraňuje stárnutí pokožky opakovanými pohyby obličeje. Zvyšuje úroveň hydratace pokožky a snižuje hloubku i šířku vrásek. 
 • Peptidy z Chia semínka (extrakt ze semen šalvěje hispánské) - Má výjimečné vlastnosti při hojení ran, protizánětlivé, filmotvorné a protidráždivé vlastnosti a také zlepšené organoleptické, antioxidační vlastnosti, pomáhá zpomalovat proces stárnutí, zvyšuje životaschopnost buněk.

Jak používat: 

 1. Umyjte si důkladně obličej, na vlhkou pokožku naneste toner. 
 2. Na již tonizovaný obličej naneste masku. 
 3. Masku můžete nechat 2-4 hodiny (nebo přes noc). Maska se postupně vstřebá do pokožky a zanechá po sobě jen jemný film. 

Pozor:

 • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
 • Neaplikujte jej na část, kde máte otevřené rány, ekzém nebo dermatitidu.
 • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
 • Vyhněte se používání očního okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT