Lurcinn - Prevent Acne 10ml

OBLÍBENÉ

Speciální sérum proti akné. Předchází zanícení a tvorbě nového akné, urychluje zrání pupínků,  poškozenou pokožku vyživuje a zesvětluje pigmentové skvrny. 

Množství: 10ml

Vhodné pro aknózní pokožku

700,00 Kč
70,00 Kč / 1 g

Návod k použití: 

 • Po vyčištění obličeje naberte přiměřené množství séra, naneste rovnoměrně na obličej nebo na postižená místa. 
 • Pro dosažení nejlepších výsledků používejte dvakrát denně.
 • Poznámka: Sérum je tmavé barvy, tudíž nechá pleť lehce zabarvenou. Po aplikaci séra nepoužívejte make-up. 

Hlavní ingredience:

 • Kyselina Glykolová 2,5% - Nízké procento, vhodné pro většinu nováčků v kosmetice, působí na čištění odumřelých buněk a podporuje léčbu akné.
 • Kyselina Salycilová 2% - Účinně působí protizánětlivě, zklidňuje a vysušuje skvrny po akné, uvolňuje póry a účinně kontroluje vylučování mazu na pokožce.
 • Houttuynia Cordata Extract aka Touleň Srdčitá - má velké množství flavonoidních polyfenolů s antioxidačními a antibakteriálními vlastnostmi, které pomáhají zlepšovat alergické záněty. Omezte škodlivé účinky UV záření a akné na pokožku.
 • Pupečník Asijský - Má antibakteriální účinky a zabraňuje růst bakterií, zvyšuje schopnost čistit pokožku a předcházet zánětům u citlivé pleti se sklonem k akné.

Co je Kyselina Glykolová (AHA):

 • Kyselina glykolová je typ AHA odvozený z cukrové třtiny, která patří do řady rostlinných kyselin, rozpustná ve vodě, nerozpustná v oleji a s malou molekulovou velikostí, dobrou propustností. 
 • Nejlépe funguje při pH 3-4, navíc nám AHA může také kompletně pomoci redukovat akné, protože díky svému mechanismu rozpustnosti ve vodě bude AHA obvykle velmi dobře působit na povrchu, i když akné přímo netlačí, ale také urychluje proces akné na povrchu pokožky rychlým nahrazením odumřelé kůže na povrchu. 
 • Akné se zřetelně zlepší používáním přípravků obsahujících kyselinu glykolovou. Kromě toho AHA také redukuje tmavé skvrny po akné.

Co je Houttuynia cordata?

 • Houttuynia cordata neboli Touleň srdčitá je kvetoucí rostlina pocházející z jihovýchodní Asie. Konzumuje se jako listová zelenina a má také dlouhou historii používání v tradiční čínské medicíně. 
 • Hlavními aktivními složkami v rostlině jsou tyto luxusní chemikálie zvané flavonoidy. Houttuynia cordata má specificky dobré množství polyfenolických flavonoidů, čtyři běžné jsou kvercetin, kvercitrin, hyperosid a rutin. Všechny tyto látky vykazují protizánětlivé, antioxidační a antibakteriální vlastnosti. 
 • Bylo také prokázáno, že kvercitrin snižuje poškození způsobené UVB paprsky, což je další bonus. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že obsah flavonoidů v tomto extraktu může záviset na tom, zda se extrakt bere z kořenů nebo listů, stejně jako na tom, zda se jedná o extrakci vodou nebo extrakci alkoholem.

Opatření a skladování: 

Zabraňte přímému kontaktu s očima, uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte výrobek na chladném a suchém místě, vyvarujte se přímému slunečnímu záření. Po použití pevně uzavřete víko. 

Datum spotřeby: 2 roky od data výroby. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Seznam ingrediencí:

Purified water, Atractylodes Macrocephala, Glycolic Acid, Salicylic Acid, Glycyrrhiza Uralensis Root Extract, Salix Alba (Salicaceae) Extract, Houttuynia Cordata Extract, Centella Asiatica Extract, Chrysanthemum Morifolium Extract, Corylus Avellana Seed Extract, Allantoin, Collagen, Polysorbate 20, Phenoxyethanol.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT