Lurcinn - Bright No.1 AHA, BHA Peeling Serum - 20g

Odstraňuje odumřelé buňky, rozjasňuje a sjednocuje barvu pleti, redukuje nadměrnou tvorbu kožního mazu, minimalizuje póry a zamezuje tvorbě a šíření akné.

Množství 20g

Vhodné pro mastnou nebo aknózní pokožku.  

700,00 Kč
Skladem

Návod k použití:

  • Umyjte si obličej podle denního čisticího postupu, můžete použít tonikum k vyrovnání pH pleti, poté vezměte dostatečné množství séra s kmenovými buňkami, naneste rovnoměrně na obličej, jemně vmasírujte pro zjemnění pleti, aby se rovnoměrně vstřebal do pokožky . 

Skladování:

  • Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před vysokými teplotami a přímým slunečním záření. Uchovávejte mimo dosah dětí . Vyhněte se kontaktu s očima, v případě kontaktu důkladně vypláchněte vodou.

Ingredientce:

Propylene Glycol, Gaultheria Procumbens Leaf Extract , Betaine Salicylate, Gluconobacter/Honey Ferment Filtrate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Dipotassium Glycyrrhizate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract, Alchemilla Vulgaris Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Veronica Officinalis Flower/Leaf/Stem Extract, Achillea Millefolium Extract, Primula Veris Extract, Pentylene Glycol, Cocos Nucifera Fruit Extract, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Sodium Lactate, Glycolic Acid, Sucrose, Urea, Sodium Citrate, Malic Acid, Tartaric Acid.

Pozor:

  • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
  • Neaplikujte jej na část, kde máte otevřené rány, ekzém nebo dermatitidu.
  • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
  • Vyhněte se používání očního okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT