Lurcinn - B-Cell+ 10g

Vyprodáno

Sérum vyživuje pokožku, dodává jí hydrataci, živiny, a nezbytné vitamíny pro pokožku. Pomáhá regenerovat, obnovovat poškozenou pokožku, zjemňovat a rozjasňovat pokožku. Dále také zvyšuj produkci kolagenu, který pomáhá vyblednout hyperpigmentační skrvny, vrásky na pokožce. Přispívá k prevenci stárnutí pleti.

Vhodné pro pleti po laserovém, mikrojehličkovém ošetření, pro pokožky s hyperpigmentací, jizvami po akné

Množství 15g 

1 100,00 Kč
110,00 Kč / 1 g

Návod k použití:

  • Umyjte si obličej podle denního čisticího postupu, můžete použít tonikum k vyrovnání pH pleti, poté vezměte dostatečné množství séra s kmenovými buňkami, naneste rovnoměrně na obličej, jemně vmasírujte pro zjemnění pleti, aby se rovnoměrně vstřebal do pokožky .
  • Doporučujeme zejména používat po laserovém či mikrojehličkovém ošetření, po chemickém peelingu. 

Skladování:

  • Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před vysokými teplotami a přímým slunečním záření. Uchovávejte mimo dosah dětí . Vyhněte se kontaktu s očima, v případě kontaktu důkladně vypláchněte vodou.

Ingredience:

Purified Water, Acetyl hexapeptide-8, Hyaluronic Acid, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Rosa Damascena flower extract, Ascorbic Acid, Niacinamide (Vitamin B3), Zingiber Officinale Extract (Extrakt ze zázvoru), Glycyrrhiza Uralensis Extract, Fragrance, DMDM Hydantoin

Pozor:

  • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
  • Neaplikujte jej na část, kde máte otevřené rány, ekzém nebo dermatitidu.
  • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
  • Vyhněte se používání očního okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT