Isntree - Sensitive Balancing Bubble Foam 150ml

Vyprodáno

Tento jemný pěnový čisticí prostředek odstraní veškerý kožní maz a nečistoty na pokožce. K tomu na rozdíl od mnoha jiných čisticích produktů zanechá vaši pokožku vlhkou, jemnou a pružnou bez napjatosti nebo staženého pocitu. Obsahuje patentované složky DERMA-CLERA™, které obnovují poškozenou kožní bariéru.

Vhodné pro: kombinované, citlivé, mastné, normální pleť

459,00 Kč
3,06 Kč / 1 ml

Proč to jako Skinrecipe milujeme!

Bublinková pěna je stejná jako Isntree Sensitive Balancing Cleansing Foam. Oblíbíte si tento produkt díky její struktuře: ultra hustých mikrobublin, který tvoří jemnou pěnu. Představte si jako kdyby to byl mráček.

Jedním z největších problémů, se kterým jsme se všichni potýkají, je poškození kožní bariéry. K tomu dochází, když naši pokožku čistíme s příliš drsnými peelingy nebo příliš exfoliujeme retinolem, kyselinami glykolovými, tretinoinem atd., což vede k tomu, že naše pleť začne být dehydratovaná a stýkáme se s dalšími pleťovými problémy.

Prvním krokem je (kromě zastavení všeho, co může dráždit) použít jemný, nestripující čisticí produkt. Naštěstí jsme pro vás našli ten nejjemnější, a nejvíce hydratační čisticí produkt. I poté, co je vaše pokožka zahojená, budete stále chtít používat tento čistící produkt! Zajistí, že vaše pokožka zůstane vyvážená a zdravá! Nikdo nepotřebuje ráno silný čistič, pokud nepracuje na hřbitově.

Návod k použití:

  1. Mějte dobře umyté ruce a lehce si navlhčete obličej

  2. Napumpujte si na ruku množství pěny

  3. Jemně naneste pěnu na obličej a rozetřete, vmasírujte ji po pokožce

  4. Poté opláchněte vodou

Seznam ingrediencí:

Water, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glycol Carboxylate, Cynanchum Atratum Extract, Calendula Officinalis Flower Extract (healing), Calendula officinalis flower water (healing), Ceramide NP (strengthens skin barrier), Arginine, Alanine, Tyrosine, Histidine, Leucine, Methionine, Betaine, Sodium PCA (hydrating), Ethylhexylglycerin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Chloride, Hydroxyacetophenone, Polyquaternium-10, 1,2-Hexanediol, Sodium Citrate

Pozor:

  • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
  • Neaplikujte jej na část, kde máte otevřené rány, ekzém nebo dermatitidu.
  • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
  • Vyhněte se používání očního okolí.

    MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT