Innisfree - Green tea cleansing water 300ml

Vyprodáno

Jemný čisticí prostředek se subkyselým složením, který účinně čistí a obnovuje pH pokožky, aniž by dráždil pokožku.

1. Osvěžující čistící voda stahuje nečistoty a doplňuje hydrataci

3,5krát více obohacený o 16 aminokyselin než normální zelený čaj, Beauty Green Tea je kombinován s extraktem z kořene zeleného čaje obohaceným o saponiny, aby byla pokožka hydratovaná i po čištění.

2. Kompletní řešení s micelární strukturou a sub-kyselou recepturou!

Částečky micel přitahují nečistoty jako magnety a odstraňují make-up, hydratují pokožku a obnovují hladinu pH při čištění.

Vhodné pro všechny typy pleti

Množství: 300ml

395,00 Kč
1,32 Kč / 1 ml

Doporučené použití:

1. Nasaďte vatový tampon na pumpu a jemně zatlačte. Poté make-up můžete odstranit, jako byste jemně otírali pokožku pomocí navlhčeného vatového tamponu.

2. Jestli máte citlivou pleť, použijte čistící olej a poté pleť ještě opláchněte ve vodou.

OPATŘENÍ

[Upozornění] (1) V případě kožních abnormalit  okamžitě přestaňte používat. (2) Po použití vždy znovu zavíčkujte. (3) Po otevření spotřebujte co nejrychleji. (4) Pokud se vám dostane do očí, okamžitě je vypláchněte vodou.

*Vzhledem k přírodním složkám může produkt vykazovat bílé vločky v závislosti na podmínkách skladování. Uvědomte si prosím, že se nejedná o druh znečištění, ale o přírodní ingredience

Ingredients list:

Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Propanediol, PEG-6 Caprylic/​Capric Glycerides, Butylene Glycol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Tangerina (Tangerine) Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, Orchid Extract, Camellia Japonica Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Fragrance

Pozor:

  • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
  • Neaplikujte jej na část, kde máte otevřené rány, ekzém nebo dermatitidu.
  • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
  • Vyhněte se používání očního okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT