Cosrx - Favorite Best seller set

Vyprodáno

Set se 4 miniaturkami vhodné na cestování i pro nejcitlivější typy pleti. 

Péče o pleť na Vašich cestách nyní nebylo nikdy snadnější! COSRX's Favorites Best Sellers Set je set s obsahem 4 nejprodávanějších produktů v jejich mini verzi, můžete si je tak snadno vzít na Vaše cesty, výlety nebo kdybyste produkty jen chtěli vyzkoušet. Set je navržen tak, aby produkty v setu pokožku hydratovaly, zklidňovaly a zjemňovaly. 

Vhodné pro všechny typy pleti. 

459,00 Kč 599,00 Kč

Set zahrnuje: 

  1. Čisticí gel na dobré ráno s nízkým pH, 20 ml – Osvěžující ranní čistící přípravek pro zjemnění textury pleti, projasnění pleti a odstranění nečistot.
  2. Akné Pimple Master Patch - Balení dvaceti čtyř náplastí na skvrny k hojení skvrn a ochraně skvrn před bakteriemi a nečistotami.
  3. Advanced Snail 96 Mucin Power Essence, 20 ml – Zářící esence péče o pleť, která se okamžitě vsákne do pokožky pro osvěžující hydratační hit, který pomáhá zlepšit pružnost pokožky.
  4. Oil-Free Ultra Moisturizing Lotion, 20 ml – Beztížné hydratační mléko, které se během několika sekund ponoří a pomůže zklidnit, hojit a vyživovat pokožku.

Pozor:

  • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
  • Neaplikujte jej na část, kde máte otevřené rány, ekzém nebo dermatitidu.
  • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
  • Vyhněte se používání očního okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT