COSRX - AHA 7 Whitehead Power Liquid

Vyprodáno

COSRX - AHA 7 Whitehead Power Liquid

exfoliační esence pro pleť s hyperpigmentací

AHA (kyselina glykolová 7 %) pomáhá rozpouštět odumřelé kožní buňky na povrchu pleti, přeměňuje tvrdou a nerovnoměrnou texturu pleti na hladkou texturu. "Spasitel pro nesjednocenou pleť a kožního mazu" AHA ​​7 Whitehead Power Liquid obsahuje jablečnou šťávu obsahující přírodní AHA a kyselinu glykolovou, jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky uvnitř pórů a pracuje s vitamíny, bělidly a přírodním zvlhčovačem. Vypořádá se tak s odumřelými kožními buňkami bez stimulací. Pokožka tak dosahuje sjednocení tónů pleti, je zdravější. Dochází také k zlepšení elasticity kůže a vyhlazení vrásek

Ingredience: Pyrus Malus Fruit Water, Butylene Glycol, Glycolic Acid, Aqua/Water, Niacinamide, Sodium Hydroxide, 1,2-Hexanediol, Ethyl Hexanediol, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum.

485,00 Kč

Doporučené použití:

1. Produkt je vysoce koncentrovaný, proto doporučujeme produkt používat především večer.

2. Po důkladném vyčištění pleti dál pomocí čistých rukou nebo vatovým tamponem jemně naneste produkt na pleť. Vyhněte se okolí očí a úst.

3. Pokud cítíte silné podráždění pleti nebo je vaším účelem odstranění odumřelé kůže a kožního mazu, smyjte po 4 až 5 minutách vlažnou vodou.

4. Teprve po úplném vstřebání AHA 7 whitehead Power Liquid použijte další esenci/sérum a krém. Druhý den, ráno nezapomeňte použít ochranný krém proti slunci.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT