Anua - Heartleaf Cream Mask Night Solution 25ml

NOVINKA

Maska je naplněná krémem z ceramidů a pantenolu pro hloubkovou hydrataci a extrakt z bylinky Touleň Srdčitá pro efektivní zklidnění podrážděné pokožky a udržení dlouhodobé hydratace.

Je velmi šetrná na pokožce a maximalizuje absorbci živin.

Množství: 25 ml

Vhodné pro všechny typy pleti.

109,00 Kč
4,36 Kč / 1 ml
Skladem

Více informací o produktu:

 • Touleň Srdčitá je velmi šetrná ingredience, která zklidňuje podrážděnou pokožku a napomáhá regulovat tvorbu kožního mazu, působí jako prevence proti zánětům a před časnému stárnutí pokožky.
 • Anua používá pouze Touleň Sdrčitou vypěstovanou v Jižní Korei.
 • Obsahuje mimo jiné i ceramidy pro posílení kožní bariéry a pantenol pro hloubkovou hydrataci.
 • Anua používá veganské a ekologické platýnky, jenž jsou šetrnější pro pokožku a zároveň tak napomáhají pokožce k dosažení rovnoměrnější absrobce hydratace. 

Klíčové ingredience:

 • Proti akné: Phytosphingosine
 • Antioxidanty: extrakt z Touleň Srdčité, Tocopherol
 • Ingredience komunikující s buňkami: Phytosphingosine
 • Ingredience identické s pokožkou: Glycerin, Phytosphingosine, Ceramide NP, Kyselina Hyaluronová, Arginine
 • Zklidnění: Panthenol, Houttuynia Cordata Extract, Dipotassium Glycyrrhizate

Návod k použití:

 1. Použijte po vyčištění, pro lepší absorbci masky použijte před tím připravte pokožku tonerem. Naneste masku na obličej a upravte tak, aby vám maska nepadala.
 2. Masku sejměte cca po 20min (pokud maska obsahuje hodně séra/ampule mmůžete masku nechat na pokožce déle, nikdy však nesmí vyschnout).
 3. Lehce zbytek séra/ampule vmasírujte do pokožky.

Co je touleň Srdčitá (Houttuynia Cordata):

Houttuynia Cordata je kvetoucí rostlina pocházející z jihovýchodní Asie. Konzumuje se jako listová zelenina a má také dlouhou historii používání v tradiční čínské medicíně, včetně pokusu o léčbu SARS (ve skutečnosti to nefungovalo). Co se týče kosmetiky, extrakt z houttuynia cordata má vynikající potenciál!

Hlavními aktivními složkami v rostlině jsou tyto luxusní chemikálie zvané flavonoidy. Houttuynia cordata má specificky dobré množství polyfenolických flavonoidů, čtyři běžné jsou kvercetin, kvercitrin, hyperosid a rutin. Všechny tyto látky vykazují protizánětlivé, antioxidační a antibakteriální vlastnosti. Bylo také prokázáno, že kvercitrin snižuje poškození způsobené UVB paprsky, což je bonus. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že obsah flavonoidů v tomto extraktu může záviset na tom, zda se extrakt získává z kořenů nebo listů, stejně jako na tom, zda se jedná o extrakci vodou nebo extrakci alkoholem.

Celý seznam ingrediencí:

Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Cetyl Ethylhexanoate, Panthenol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Phytosphingosine, Ceramide NP, Houttuynia Cordata Extract, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Hydrogenated Vegetable Oil, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Arginine, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Sodium Phytate

Pozor:

 • V případě nežádoucích účinků, jako je červená vyrážka, otok a/nebo svědění při používání tohoto přípravku, nebo pokud se takové příznaky objeví na přímém slunci po jeho použití, okamžitě se poraďte s dermatologem.
 • Neaplikujte jej na část, kde máte otevřené rány, ekzém nebo dermatitidu.
 • Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření.
 • Vyhněte se používání očního okolí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ ZALÍBIT